17.02.2016

Zaginiony ocean. Koloruj, ozdabiaj, znajdź ukryte skarby

Podwodny świat i jego bogactwo. Ozdabiaj, koloruj, odkrywaj ukryte detale. Zanurz się w wodnym świecie raf koralowych, statków, ławicach barwnych ryb, zielonych plątaninach.

Kolejne strony zaprojektowane przez Johannę Basford przyciągają, pochłaniają swoją różnorodnością, bogactwem, szczegółowością. Możemy zacząć od spaceru przy latarni morskiej, popłynąć statkiem. A potem zejść niżej, dojrzeć ryby małe i duże, zwiewne i delikatne meduzy, ośmiornice, koniki morskie, niezwykłe rozgwiazdy. Szperać przy wrakach leżących na dnie oceanu, podziwiać kolorowe rafy, szukać skarbów ukrytych na dnie. Szukać skarbów, które wysypały się ze skrzyni piratów (listy w butelce, kotwice, korony ze złota, pierścienie z diamentami, drogocenne kielichy). Można też odryć zgubione gdzieś stery, szable pirackie, kotwice, zanurkować i pozwiedzać podwodny pałac, przyjrzeć się z bliska falującym lekko żółwiom.

Misternie wykonany świat fauny u flory, zadziwiające detale, egzotyka w tematyce morskiej, podróż w nieznany podwodny świat. To trzecia odsłona "królowej kolorowanek" Johanny Basford po ogrodzie i lesie. Polecam!

Zaginiony ocean. Koloruj, ozdabiaj, znajdź ukryte skarby
tytuł oryginału: Lost Ocean. A n Inky Adventure and Coloring Book
Johanna Basford
wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2016
liczba stron: 88

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...