24.10.2015

Zaczarowany las. Koloruj, szukaj symboli, odkryj tajemnicę

Czarno-biała Kraina Czarów zachwyca, delikatnie przeprowadza w cudowny leśny klimat. Dużo detali jest do odkrycia, dużo ukrytych miejsc, stworzeń malutkich i dużych.

Motywy kwiatowe, grzyby ukryte w trawie, liście, drzewa i pnącza są idealnym miejscem na jesienne wieczory. Balon unoszący się pod niebem, pióra zgubione przez ptaki. Domki na drzewach. Wszystko to prowadzi do ukrytego zamku, który można obserwować przez lunetę albo zdobyć się na odwagę i przekroczyć jego ozdobną bramę, zajrzeć w zakątki, które skrywa, odkryć jego tajemnicę.

Urocza ropucha, kręte korytarze dżdżownic, ptaki, owady, magiczne drobne przedmioty. Wszystko jest cudowne i bardzo nastrojowe. Przy okazji sporo zwierząt i przedmiotów do odnalezienia (ryby, ptaki, jelenie, pająki, gąsiennice, wiewiórki, ślimaki...)
To bardzo udana kontynuacja "Tajemnego ogrodu", który słusznie stał się bestsellerem. Bardzo mnie to cieszy. Ta kraina odpręża małych i dużych i całkiem dojrzałych ludzi i naprawdę świetnie się sprawdza, daje poczucie obcowania ze sztuką.

Zaczarowany las. Koloruj, szukaj symboli, odkryj tajemnicę
tytuł oryginału: Enchanted Forest
Johanna Basford
wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2015
liczba stron: 96

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...