02.03.2017

Fantastyczne kolekcje


Bywa, że dorośli mają wolny czas:) I z myślą o nich powstają zeszyty do kolorowania i chwili relaksu. Przed nami "Fantastyczne kolekcje" autorstwa S. McDonalda. W pracach widać upodobanie do linii i płaszczyzn, umiejętne korzystanie z dóbr współczesnej techniki, ale też pióro i tusz. W Polsce wydane zostały jego miasta i konstrukcje.

Jeśli chcesz poznać, co można kolekcjonować albo co można robić z kolekcji posiadanych lub wymyślonych zbiorów, zajrzyj do "Fantastycznych kolekcji". Podróżnik, zapalony rysownik Steve McDonald zabierze cię w świat mandali ułożonych np. z pilotów lub maszyn do pisania, półek uginających się pod ciężarem książek, kolekcji robotów, gitar, aparatów fotograficznych, dinozaurów, chińskich lampionów, itd. 

Rozmaite obiekty fotografowane z własnych zbiorów lub wymyślone przez autora to coś nowego dla wielbicieli kolorowanek spragnionych nowych wzorów. Kolorując kolekcje guzików, resoraków, matrioszek przypomną się może własne kolekcje, ożyje w pamięci to, co w dzieciństwie było pieczołowicie zdobywane, układane. Więcej o autorze i jego dziełach można zobaczyć tutaj

Niezależnie od tego ile masz lat, ucz się precyzji, koncentracji uwagi, relaksu, łącz kropki, koloruj, wypatruj szczegóły.

Fantastyczne kolekcje. Kolorowanka pełna niesamowitych obiektów, prawdziwych i wymyślonych
Steve McDonald
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 60 
seria wydawnicza: Sztukoterapia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...