03.03.2017

Połącz kropki. Kraków


Kropka po kropce małymi kroczkami zmierzaj do celu, poznawaj historyczne zakątki, podróżuj po odległych stuleciach, miejscach chętnie odwiedzanych i utrwalanych przez artystów. Krok po kroczku ulicami Krakowa. Ciesz się z efektów, które powstają. Najciekawsze zabytki miasta na wyciągnięcie ręki do rysowania techniką łączenia punktów i kolorowania. 

Poznawaj krakowskie zabytki, słynne miejsca, budowle, symbole stolicy Małopolski. Żeby wiedzieć, co z kropek powstaje uzupełniaj swoją wiedzę czytając ciekawostki i oglądaj zamieszczone kolorowe zdjęcia. Podobnie jak kolorowanki dla dorosłych cieszą się powodzeniem, tak i łączenie kropek niesie ze sobą frajdę, przyjemnie relaksuje. Wystarczy chwila skupienia, by powstał średniowiczny kościół Mariacki, Brama Floriańska, którą wjeżdżali do miasta królowie i ważni goście czy potężne Wzgórze Wawelskie. Innym razem można odwiedzić Muzeum Czartoryskich i narysować Damę z gronostajem. Albo poczuć klimat rynku z Sukiennicami, pomnikiem Adama Mickiewicza lub tańczącym kolorowym Lajkonikiem.

Książka do zapakowania w podróż do Krakowa albo do pracy w domu, kiedy Kraków pozostaje w marzeniach czy tylko na zdjęciach.Połącz kropki. Kraków
Agata Toromanoff
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 64

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...