19.01.2017

Superchłopaki


Pani Agnieszka Antoniewicz rysowała bloki dla dziewczyn Księżniczki, Syrenki. Przyszła więc pora i na chłopaków, i od razu na takich super! Bo bycie strażakiem, kosmonautą czy piłkarzem to przecież nie byle jakie zajęcie:)

Mamy tu cały przekrój zawodów, czynności i aktywności męskich, o których mali chłopcy marzą, bawią się, a potem wchodzą w te konkretne mniej lub bardziej udane dla nich role. A zabawa z "Superchłopakami" jest znakomita, tu szukanie ukrytych przedmiotów, tam różnic, tu liczenie mieczy, tam rysowanie mieszkańców planety X39.
To blok do rysowania, rozwijania wyobraźni, wgłębiania się w różne światy (obóz surwiwalowy tatusiów, szukanie skarbów w podmorskich głębinach, jaskinie i sale królewskie, wyprawa do mongolskich nomadów i koncertowanie w grupie rockowej). Poznawania różnych miejsc i ról, w jakich mężczyznom jest dobrze, w jakich mogą się spełniać i być sobą. Nie zabrakło oczywiście tych najpopularniejszych: rycerz, wiking, strażak, policjant, muzyk, kierowca wyścigowy. To, co chłopcy uwielbiają, o czym marzą, w czym chcieliby być dobrzy.

Do zabawy, kształtowania precyzji rączki, ćwiczenia myślenia, liczenia, szukania, wgłębiania się w delikatne pełne szczegółów ilustracje. Dla każdego superchłopaka!

Superchłopaki. Rysuj, zgaduj, koloruj
Agnieszka Antoniewicz
wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2017
liczba stron: 64

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...