19.12.2016

Malowanie przy muzyce Beaty Pawlikowskiej


Nakładem wydawnictwa Edipresse Książki ukazują się kolorowanki znanej wszystkim dziennikarki i podróżniczki Beaty Pawlikowskiej.

W serii Malowanki z duszą wydane zostały:
- Malowanki do nauki języka angielskiego z ćwiczeniami,
- Multimedialne malowanki z piosenkami Beatlesów,
- Interaktywne malowanki. Dziennik Dobrych Zdarzeń,
- Multimedialne malowanki. Najpiękniejsze piosenki świąteczne,
- Multimedialne malowanki. Moje ulubione szczęśliwe piosenki.

"Najpiękniejsze piosenki świąteczne" to cała gama utworów polskich i zagranicznych (głównie angielskich, hiszpańskich) na zimowy czas radości, ciepła. Muzyki, która pozytywnie nastraja, wprowadza w świąteczny czas, wyzwala dobre samopoczucie. To zbiór różnorodnych utworów polskich (Skaldowie, Mazowsze, Kayah, Czerwone Gitary), zagranicznych przetłumaczonych przez B. Pawlikowską na język polski (Madonna, B. Springsteen, P. McCartney, L. Armstrong). Te najbardziej znane (Z kopyta kulig rwie, Mistletoe and wine) i mniej popularne (Blanca Navidad, Do they know it's Christmas, Mele Kalikimaka). A po tych o zimie, śniegu, przytulaniu, rozgrzewaniu serc, znalazło się też miejsce na cudowne kolędy.
Rysunki do kolorowania to wzory, wygibaste mozaiki, egzotyczne i świąteczne motywy. Rysowane przez autorkę ręcznie, piórem na papierze.


"Moje ulubione szczęśliwe piosenki" to zestaw tej muzyki, która pasjonuje, dodaje energii, radości, pobudza do działania. To te utwory, których autorka słucha najczęściej i czerpie z nich największą frajdę. Utwory polskie, angielskie, hiszpańskie, portugalskie, brazylijska piosenka, a nawet jedna chińska. Stare i nowe, znane i zupełnie obce. Od The Doors, przez J. Browna, P. Gabriela, B. McFerrin, aż po M. Jacksona:) Rytmiczne, energetyczne i nastrojowe. W zależności od pory dnia roku, nastroju, sytuacji: don't worry be happy, don't give up czy it's a man's man's man's world:)

Wszystkich utworów ze zbioru świątecznych i szczęśliwych można słuchać po ściągnieciu aplikacji i zeskanowaniu kodów zamieszczonych przy każdym z nich. Sprytne, fajne i wygodne. Na zimowe nastrojowe wieczory. Maluj, słuchaj, używaj wyobraźni, spełniaj marzenia, działaj:)
Multimedialne malowanki. Najpiękniejsze piosenki świąteczne
Słuchaj, oglądaj, maluj, seria: Malowanki z duszą Beata Pawlikowska rysunki: Beata Pawlikowska i Maciej Szymanowicz  
wydawnictwo Edipresse Książki, Warszawa 2016
liczba stron: 176

Multimedialne malowanki. Moje ulubione szczęśliwe piosenki  
Słuchaj, oglądaj, maluj, seria: Malowanki z duszą Beata Pawlikowska rysunki: Beata Pawlikowska i Maciej Szymanowicz  
wydawnictwo Edipresse Książki, Warszawa 2016
liczba stron: 160

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...