19.10.2016

Multimedialna malowanka z piosenkami Beatlesów


Słuchając piosenek Beatlesów "poczułam, że oddycham, że mam otwarte oczy, czuję, żyję, widzę, słyszę, pragnę i kocham". Muzyka tej słynnej na całym świecie grupy muzyków podbijała i nadal podbija serca wielu ludzi.

Beata Pawlikowska z miłości do grupy, z pasji do rysowania i językowych upodobań, stworzyła coś, co może spodobać się fanom muzyki, języka i kolorowania. Zebrała pokaźny zbiór piosenek w języku angielskim, przetłumaczyła je na język polski, dodała garść ciekawostek do każdego utworu i żeby umilić czas, zaproponowała własną grafikę do kolorowania. Dodatkowo można ściągnąć aplikację TAP2C i słuchać prezentowanych kolejno utworów.

Podoba się Wam? Teraz można słuchać piosenek o miłości, tęsknocie, o kobietach, o zwykłych codziennych rzeczach, całkowicie wgłębiając się w warstwę słowną, i żyć lepiej.
70 utworów (z tymi najbardziej znanymi: Hey, Jude, I want You, Oh, Darling!, Here comes the sun, itd.), 70 kolorowanek z możliwością wyrywania i dzielenia się z innymi, 70 ciekawostek nt. twórców, powstawania utworów. Polecam!

Multimedialna malowanka z piosenkami Beatlesów
Słuchaj, oglądaj, maluj, seria: Malowanki z duszą
Beata Pawlikowska
rysunki: Beata Pawlikowska i Maciej Szymanowicz
wydawnictwo Edipresse Książki, Warszawa 2016
liczba stron: 168

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...