24.04.2018

Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis


Wyprawa do najwyższego wieżowca w Labiryntopolis porusza wyobraźnię, wymaga skupienia, energii do przemierzania kolejnych miejsc i wypełniania misji na kolejnych piętrach (sklep ze słodyczami, taras widokowy, wesołe miasteczko), podejmowania wyznaczonych wyzwań, doskonałego wzroku podczas wypatrywania ukrytych symboli i obiektów.

Do Labiryntopolis dopływasz o świcie wielkim parowcem. Towarzyszą ci inni pasażerowie, m.in. detektyw Pierre i jego asystentka, złodziej-widmo Pan X i Lord Cukierek - właściciel Pałacu Chaosu. Kiedy dotrzesz do miasta, nie będziesz miał chwili na nudę. Złodziej nie próżnuje, a ty możesz towarzyszyć detektywowi w misji. Otrzymasz zlecenie od kucharza na wyszukanie melona niezbędnego do wykonania deseru, recepcjoniście pomożesz szukać psa, który uciekł z kapeluszem, odszukasz ukryte małpy w pokojach hotelowych, odwiedzisz bibliotekę, żeby odszukać przepis na pudding.
Każda rozkładówka do duży, szczegółowo dopracowany labirynt do pokonania, ukryte symbole, wędrówka, zadanie, omijanie niebezpieczeństw, wypełnianie poleceń.
Detektyw Pierre w labiryncie. Na ratunek Labiryntopolis
tytuł oryginału: Pierre the Maze Detective: The Mystery of the Empire Maze Tower
Chihiro Maruyama
ilustracje: IC4DESIGN, Hiro Kamigaki 
tłumaczenie: Joanna Wajs wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2018
liczba stron: 36

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...