13.07.2017

Gru, Dru i minionki: księga łamigłówek i 1000 naklejek


Fani minionków znajdą tu zadania, łamigłówki, twórcze zabawy. Książeczki ćwiczą koncentrację, spryt, logiczne myślenie, precyzję.

"Księga łamigłówek" zawiera: ozdabianie rodzinnego portretu, projektowanie girlandy, przygotowywanie dań na specjalne okazje, liczenie, wyszukiwanie szczegółów, rysowanie portretu jednorożca i wykonanie z gotowych elementów dużej zawieszki z jednorożcem, sudoku, labirynt w lesie, itd. Przyjemna nauka i zabawa w towarzystwie rodzinki Gru i żółtych wprowadzających chaos minionków. 
Gru, Dru i minionki. Księga łamigłówek
ilustracje: Uniwersal Studios
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 32Książka z naklejkami zawiera: grę w łączenie kropek i wklejanie w zajęte pola naklejek, wyklejanie szeregów, porządkowanie, projektowanie gadżetu dla szpiega, chronologiczne układanie zdarzeń, wyłapywanie prawdy i fałszu, sudoku, itd. Ćwiczenia przygotowują umysł do myślenia jak szpieg. Ćwiczą koncentrację, sprytne logiczne myślenie, dokładność.

Pozostałe naklejki (bardzo ich dużo) do dowolnego wykorzystania, ozdabiania swoich domowych i szkolnych przyborów, rowera, hulajnogi, wykonywania plakatów, itd. Wiele godzin zabawy w skupieniu z wypiekami na twarzy. 

Gru, Dru i minionki. 1000 naklejek
ilustracje: Uniwersal Studios
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 40

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...