12.07.2017

Gru, Dru i minionki: książka z tatuażami i opowieść filmowa


Poznajemy nowe przygody bohaterów filmu "Gru, Dru i minionki". Gru odkrywa fakt istnienia brata bliźniaka o imieniu Dru. Towarzyszą mu ukochany szpieg Lucy i przybrane córki: Agnes, Margo i Edith. Do tego niesforne minionki, prosiaki i dużo gadżetów do nikczemnych przygód.

"Książka z tatuażami" zawiera 25 tatuaży (dobrze wykonane trzymają się do kilku dni.) i sporo zadań do wykonania: rysowanie gadżeciarskich wzorów, lodowych pocisków Gru, świnek w kratce, parkietu dla tańczących minionków, gadżetów w torbie Lucy, kolorowanie bananów i ozdób na przyjęcie dla Gru i Lucy, itd.
Gru, Dru i minionki. Książka z tatuażami
ilustracje: Uniwersal Studios 
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 32

"Gru, Dru i minionki. Biblioteka filmowa" to opowieść napisana na podstawie filmu. Tu poznajemy ważące się losy głównego bohatera Gru (zwolnienie z pracy po nieudanej próbie schwytania złoczyńcy Balthazara Bratta, odwiedziny toksycznej matki, odkrycie prawdy o bracie bliźniaku, odejście minionków od Gru, który woli prowadzić spokojne rodzinne życie). Trzy małe dziewczynki: Agnes, Margo i Edith urządzają hawajskie przyjęcie dla swoich rodziców, którzy nie zdążyli pojechać w podróż poślubną. A potem cała rodzina udaje się do dalekiej Freedonii, by poznać Dru.

Książka wzbogacona jest o czarno-białe ilustracje z Balthazarem Brattem, Gru, Lucy oraz ich córkami, a także wieloma innymi bohaterami. Ponadto zawiera 8-stronicową wkładkę z kolorowymi ilustracjami.
Gru, Dru i minionki. Biblioteka filmowa
ilustracje: Uniwersal Studios
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2017
liczba stron: 144

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...