21.06.2017

Moje mozaiki i piksele


Jakiś czas temu gościły u nas pikselowe roboty i rycerze. Bardzo mocno spodobały się nam, dlatego sięgamy po kolejne, bardziej urozmaicone i zaskakujące. Poprzednie książeczki w całości składały się z obrazków do wypełnienia kredkami, naklejkowymi kwadratami, a czasem trójkątami. Tu wiele zadań jest pomysłowych i jeszcze bardziej fascynujących dzieci w wieku 4-7 lat.

Mozaikowo-pikselowe "Auta" Disneya to przede wszystkim ogrom naklejek, które po wykonaniu zadania zostają do pracy twórczej. Naklejki są kolorowe, o różnych wzorach, z ciekawymi motywami, które mocno inspirują do działań. Do tworzenia superkonstrukcji, maszyn, pojazdów, rockowej dekoracji auta, gwiezdnych pojazdów. Wyklejanie pól według kodów. Ponadto zadania, które wymagają maksymalnego skupienia, zakodowanego kolorowania, ile kratek i w jakim kolorze, tak by powstało zaskakujące dzieło. 

Sporo możliwości, satysfakcja z wykonanej pracy, efektowne rezultaty w otoczeniu Disneyowskich ilustracji.Moje mozaiki i piksele. Auta
Disney Pixar  
wydawnictwo AMEET, Łódź 2016
liczba stron: 23 z zadaniami + 8 z naklejkami
(ponad 1900 naklejek)

Mozaiki i piksele "Kraina lodu" to zabawa z bohaterami bajki. Wyklejanie, kolorowanie, tworzenie wzorów, dekoracji, pikselowych obrazków. Rozświetlanie nieba mroźnymi śnieżynkami, wyklejanie drzew na torze slalomowym Olafa. Naklejanie wymyślonych zwariowanych bałwanków czy mroźnego towarzysza Puszka. Rozjaśnianie wnętrza pałacu witrażami. Oraz kolorowanie według kodu, tyle pól, ile wskazują cyfry w konkretnych polach, zamalowywanie odpowiednich kratek kredkami.

Wystarczy uwolnić kawałek wyobraźni, skupić się, skorzystać z proponowanej aktywności i bawić się z ulubionymi bohaterami animowanych bajek Disneya.Moje mozaiki i piksele. Kraina lodu
Disney Pixar  
wydawnictwo AMEET, Łódź 2016
liczba stron: 23 z zadaniami + 8 z naklejkami 
(ponad 1700 naklejek)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...