03.12.2016

Domki z naklejkami: Zamek, Podmiejska rezydencja, Dom na wsi


Domki z naklejkami to seria aktywizujących książeczek dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomieszczenia i przestrzenie do rozsądnego zagospodarowania naklejkami. Uczy sztuki planowania, projektowania, rozmieszczenia, precyzji.

Zamek, Podmiejska rezydencja i Dom na wsi to trzy odrębne tytuły. Zamek dziecko od środka: komnaty i ich wystrój. Zobaczy rycerzy, pasowanie, charakterystyczne zajęcia, stroje, instrumenty muzyczne. Pozna narzędzia walki, dzielnych mężczyzn i piękne białogłowy. Życie codzienne na zamku, ucztowanie i niezwykłe spotkania dla zmierzenia sił i odwagi walczących. Miejsce odpoczynku, pracy, rozrywki, spożywania posiłków.
Podmiejska rezydencja to wspaniały duży dom do urządzenia, ozdobienia, zagospodarowania. To róż, miękkie kanapy, puszyste dywany, ozdobne meble, piękne stroje. Salon, miejsce spędzania wolnego czasu, gra na fortepianie, w szachy, ćwiczenie kroków baletowych. To pokój dziecięcy z całym jego bogactwem.

Dom na wsi to zwierzaki i przyroda. Ulubione przez dzieciaki karmienie zwierząt, kury, świnka, kot, pies odpoczywający w budzie. Podglądanie ich, zabawy na świeżym powietrzu, zieleń, przyroda, uprawa i dojrzewanie kolorowych warzyw i owoców. Wypoczynek w hamaku albo w basenie. Ciepłe poddasze wypełnione zabawkami.

To, co zachwyci i zostanie wykorzystane do reszty, to naklejki wielokrotnego użytku. Można więc raz urządzić pomieszczenie, a po kilku dniach odmienić jego wygląd, coś odkleić, coś dodać. To doskonałe ćwiczenia planowania, koordynacji ręka-oko, dokładnego wypełniania, zabawy.

Domki z naklejkami: Zamek
tytuł oryginału: Casas con pegatinas. Castillo medieval 
ilustracje: Silvina Socolovsky
wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2016
liczba stron: 20
Domki z naklejkami: Podmiejska rezydencja
tytuł oryginału: Casas con pegatinas. Casa senorial
ilustracje: Silvina Socolovsky 
wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2016
liczba stron: 20


Domki z naklejkami: Dom na wsi
tytuł oryginału: Casas con pegatinas. Casa de campo
ilustracje: Silvina Socolovsky
wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2016
liczba stron: 20

Książki można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...