30.11.2016

Zimowa kraina


Spadł śnieg, biały i skrzący lodem. Trochę za nim tęskniłam. Przykryty puchem świat na nowo zachwyca.

Usiądź wygodnie, weź do ręki połyskujące kredki i daj się ponieść wyobraźni. Zrelaksuj się przenosząc się w wyobraźni w ten klimatyczny cudownie nastrojowy i spokojny świat.Delikatnie koloruj srebrzystymi kolorami różnorodne płatki śniegu. Wybierz się na daleką Północ i obserwuj wielkie dzikie zwierzaki. Przenieś się w czas świąteczny do miasteczka ozdobionego bożonarodzeniowymi dekoracjami, poczuj klimat świątecznego jarmarku. Pobaw się w mieście Śnieżnej Zabawy czy podziwiaj niczym moskiewskie wieże i kopuły. Śpiąca na gałęzi sowa przy blasku księżyca i gwiazd, zmykający lis z rudą kitą. Drobne elementy, miasto w świetle blasku księżyca, zimny północny wiatr, ulepiony radosny bałwan, wprowadzą w doskonały zimowy nastrój.

Takie chwile na pewno Cię zrelaksują, przyniosą spokój, ciepło. Pozytywnie nastroją do wyjścia do pracy w zimny poranek:)

Pomysł powstał w brytyjskim studniu designerskim i ilustracyjnym Paper&Cloth, znanym z kreatywności i wysokiej jakości wyrobów, czarujących i inspirujących dzieł sztuki.

Zimowa kraina. Magiczna kolorowanka
tytuł oryginału: Winter wonderland
wydawnictwo Olesiejuk, Ożarów Mazowiecki 2016
liczba stron: 80
 
Książkę można kupić w sklepie internetowym www.swiatksiazki.pl. Znajduje się tam cała, dostępna aktualnie oferta Wydawnictwa Olesiejuk, a rabaty bardzo często osiągają 30%. Książki zamówione przez sklep internetowy można bezpłatnie odbierać w sieci sklepów Księgarnie Świat Książki na terenie całej Polski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...