08.11.2016

Wielka kolekcja bajek o przygodach Boba Budowniczego


Kim jest ten młodzieniec w żółtym kasku? Bob Budowniczy w nowej animacji jakoś tak dziwnie wydoroślał, zmienił się, nabrał męskich rysów twarzy.

Historie zawarte w "Wielkiej kolekcji bajek o przygodach Boba" są też nowe. Zapewne ucieszy to małych fanów ekipy budowlanej. Opowiadań przełożonych przez Martę Jamrógiewicz jest pięć:
1. Betonowy koktajl
2. Podaj paczkę
3. Taneczny błysk
4. Niesforne pingwiny
5. Dziki Zachód.
Oprócz ulubionych bohaterów: Boba i Marty, ich niezawodnych maszyn dziecko pozna inne osoby, zwierzęta. Małych fanów czekają przygody, zabawa i dużo kolorowych ilustracji. Na wiek przedszkolny idealne wydanie w twardej solidnej oprawie. 

Dziecko pozna pomysły na koktajle testowane i opisywane przez Martę i Boba. Uda się z bohaterami do magazynu z prezentami (tak tak Gwiazdka jest blisko, marzenia dzieci o prezentach coraz bardziej rozbudzone:). Ekipa Boba i Marty zmierzą się tu z nowymi projektami, będą usprawniać prace magazynu zabawkowego, przygotowywać stadion w mieście do imprezy tanecznej, tańczyć, ganiać za pingwinami, budować basen dla pingwinów z zoo, stajnie dla koni wyścigowych.
Czy dadzą radę? Oczywiście, że tak! A przy okazji poznają Monsieura Sylwka de Souzę, czy kucharza Tadka, uratują reputację burmistrz miasta, wybiorą się na Dziki Zachód. Spędzą czas wspólnie twórczo i radośnie.

Tyle akcji, wrażeń, emocji, ciężkiej i zgranej pracy. Dużo zadań, miejsca do wykazania się pracowitej ekipy Boba. Przygody, kłopoty i dobre zakończenia historii. Wdzięk postaci, odrobina humoru i barwne ilustracje. Małych fanów Boba z pewnością ucieszy nowa porcja opowiadań.

Wielka kolekcja bajek o przygodach Boba Budowniczego
ilustracje: HIT ENTERTAINMENT. PLC
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2016 
liczba stron: 128

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...