09.11.2016

Klasyka bajek. Złota księga bajek do słuchania


"Złota księga bajek do słuchania" to zbiór popularnych i lubianych przez dzieci opowiadań pięknie i bogato zilustrowanych wraz z płytą do słuchania. Księga mieści prawie 200 stron, i jest wydana w małym poręcznym formacie. Dołączony audiobook sprawdzi się w domu czy w podróży. A książka zmieści w rączkach małego wielbiciela Disneya. 

Książka i płyta zawiera następujące tytuły do czytania i słuchania:
Alicja w krainie czarów, Pinokio, Księga dżungli (czyta Anna Seweryn),
Aladyn, Król lew, 101 dalmatyńczyków (czyta Artur Barciś).

To bajki, które znamy z wcześniejszych animacji i książek. Złotowłosa Alicja w krainie czarów. Mały chłopiec Mowgli w dżungli i jego przyjaźń w Wielkim Balu w otoczeniu zwierząt. Aladyn z towarzyszącą mu rozbrykaną małpką Abu. Pałac sułtana, latający dywan, pyszny Dżafar, który zniknie w lampie. W końcu uwielbiany przez wielu mały Simba i jego przygody na tle walki o władzę dwóch silnych lwów Mufasy i Skazy. Rozkoszne białe szczenięta w czarne cętki, czyli 101 dalmatyńczyków otoczonych wielkim sercem Anity i Rogera, oraz ukarana okrutna Cruella ze wspólnikami Nochalem i Baryłą.

Bajeczne disneyowskie ilustracje znane od lat z filmów animowanych i wydawanych książek. Teraz na nowo zebrane, do słuchania czytania i oglądania.

Klasyka bajek. Złota księga bajek do słuchania
ilustracje: Disney
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2016
liczba stron: 192 +audiobook

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...