28.10.2016

Magiczna dżungla


Johanna Basford przygotowała kolejną śliczność, tym razem przeniesie cię w świat magicznej niezgłębionej dżungli. Daj się ponieść wyobraźni, koloruj barwny i przebogaty świat, tropikalne ptaki, piękne orchidee, kolorowe motyle i kameleony, dziki bujny las deszczowy, wdzięczne okapi, wiszące leniwce.

Nie zgub się w gąszczu kolorowania. Dużo tu lian, ukrytych zwierząt, cudnie rozpościerających się oryginalnych roślin. Gdzieś z wody wynurza się krokodyl, z drzewa zwisa wijący się wąż, po gałęziach skaczą małpy. Wśród soczystej zieleni i barwnych kwiatów niewidoczne na pierwszy rzut oka dziesiątki maleńkich owadów. Liście, drzewa i kwiaty przyprawiają o zawrót głowy. Ich wzory, kształty, delikatne zdobienia, maleńkie szczegóły.

Korzystaj z miejsca "paleta kolorów", żeby sprawdzić jak zadziała, jak będzie wyglądał na papierze twój cienkopis, mazak czy kredka. A efektami swojej pracy dziel się w mediach społecznościowych #Magicznadzungla #MagicalJungle.

Przyjemnych kolorowych chwil. Odpręż się, zrelaksuj i ciesz się barwnym światem. Nie taka dżungla straszna, jak ją malują:)

Magiczna dżungla.
Koloruj i odkrywaj tajemnice tropików
tytuł oryginału: Magical jungle: An inky expedition
 and coloring book
Johanna Basford
wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2016
liczba stron: 88

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...