04.06.2016

Star Wars. Stacje bojowe. Książka z modelem do złożenia


"Imperium sprawowało okrutne rządy w galaktyce przez wiele lat, czemu sprzeciwiali się dzielni rebelianci. Te dwie grupy stoczyły ze sobą wiele bitew. Nadszedł czas, abyś określił swoją przynależność: Imperium czy Sojusz Rebeliantów?", a potem narysował siebie w ciekawym stroju. Tak zaczyna się przygoda z Gwiezdnymi Wojnami.

Na małego fana Star Wars czeka tu kilkadziesiąt zadań, na nowo przeżywanie przygód, walka przeciw Imperium lub Rebeliantom, bitwy, akcja, ulubieni bohaterowie. Bezboleśnie przechodząc od zadania do zadania rozwiązuj kolejne zadania, doszukuj się ukrytych szczegółów, odnajduj właściwe cienie skuterów, łącz myśliwce, wykreślaj słowa, szukaj ukrytych maszyn i postaci, ćwicz matematyczne działania. Szukaj szczegółów wielkiej stacji bojowej. Pokonuj labirynty śledząc promienie laserowe. Czeka Cię tu moc przygód, wrażeń i satysfakcji z dobrze wykonanych zadań. Dodatkowo niewątpliwą frajdą na zakończenie lub rozpoczęcie działań jest samodzielne składanie elementów załączonych do książeczki z zadaniami w tematyce Star Wars. Powstaje maszyna, wolno i dostojnie kroczy 14-centymetrowy AT-AT. 

Książeczka jest mała i poręczna, w twardej oprawie, do pracy na kolanie, w przerwie między lekcjami, na podłodze, kiedy głód główkowania i zabawy z ulubionymi bohaterami dopada niespodziewanie.


Star wars. Stacje bojowe. Książka z modelem do złożenia
Jelley Craig
ilustracje: Szokolai Gergely
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2016
liczba stron: 50

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...