11.05.2016

Puzzle Somalia Marcin Kydryński

Układanie świata kawałek po kawałku, nieprzystępna i cudowna Afryka, odkrywanie najpiękniejszych miejsc, fotografowanie z ogromną pasją, dzielenie się miłością do gorącego i niezwykle urodziwego kontynentu afrykańskiego, zacięte promowanie muzyki portugalskiej, popołudniowa niedzielna siesta, pisanie piosenek dla Anny Marii. Z czym się to Wam kojarzy?

To oczywiście Marcin Kydryński. Spokojny, niespieszny głos, umiejętność wprowadzania w cudowny klimat, przeplatanie muzyki z fascynującymi historiami. A teraz jeszcze pierwsze jego puzzle, kadr oczami profesjonalisty i pasjonaty, fotografia z Somalii, do układania z 500 trudnych elementów. W sam raz na popołudniową niedzielę, relaks przy dźwiękach radiowej Trójki. Zdjęcie przedstawia stado dromaderów, wielobarwne piękne chmury nad skomplikowanym i trudnym terenem kraju. "Wielbłądy, które są dla somalijskiego nomady ważne, jak najbliższa rodzina".

Wydawnictwo Edipresse Książki wydało serię puzzli z fotografiami Marcina Kydryńskiego, cenionego radiowca, znanego fotografa i podróżnika, który od 25! lat podróżuje do Afryki (organizuje także ekspedycje fotograficzne i warsztaty) i opisuje jej piękno w fotografiach i relacjach (dla National Geographic, Vivy, Kontynentów). Autor wielu książek: upadek jest formą lotu: Metro na Brodwayu, Chwila przed zmierzchem, Pod słońce, Lisbona. Muzyka moich ulic. Teraz wyszła jego kolejna książka pt. Biel. Notatki z Afryki (w zapowiedziach wygląda na cudną).  

W kolekcji układanek ukazały się: Somalia, Etiopia i Sierra Leon, by dostarczać "wyjątkowych wrażeń wizualnych, wspomagać rozwój pamięci, wyobraźni przestrzennej, koncentracji i sprawności manualnej". Więcej cudowności z obiektywu znajdziecie tutaj.


 
Puzzle Moja Afryka - Somalia
Marcin Kydryński
wydawnictwo Edipresse Książki, Warszawa 2016
liczba elementów: 500 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...