20.11.2015

Tajemny ogród dla wtajemniczonych

Trzymam w ręku specjalne wydanie niezwykle klimatycznych kolorowanek Johanny Basford. Format jest zaskakująco duży (25x33cm). Idealnie nadaje się na pokolorowanie i powieszenie w cichym zakątku na ścianie, żeby mieszkanie nabrało charakterystycznego stylu. Wniosło tę sielskość, jakiej na co dzień mi brakuje.

Grube zadrukowane jednostronnie karty z łatwością wyrywane, nie dadzą się długo prosić na kolorowanie, oprawianie i zawieszanie w dogodnym miejscu. U mnie zawiśnie studnia otoczona wijącymi się roślinami albo pohukująca sowa (ta może bardziej by do mnie pasowała:). Trochę ekskluzywnego stylu nie zaszkodzi, a co!

Kolorowanka przeznaczona dla kolorofanów w każdym wieku. Ilustracje inspirowane szkocką przyrodą to cudo samo w sobie. Tajemna brama strzegąca wejścia do ogrodu. Drzewa przepełnione świergoczącymi ptakami. Liście i kwiaty. Gałązki jarzębiny, smaczne maliny. Domek na drzewie z lampionami. Świat owadów, ptaków. Paw dumny z barwnego ogona. Zestaw narzędzi do uprawiania i pielęgnacji ogrodu. Czego chcieć więcej? Prawdziwa gratka dla wtajemniczonych, w tym zdaniu zawiera się wszystko. Przyjemnego relaksu w ogrodzie:)

Gdyby komuś mało tego było, wkrótce "Zaginiony ocean"!!!


Tajemny ogród dla wtajemniczonych
Książka do kolorowania z wyrywanymi kartkami
Johanna Basford
wydawnictwo Nasza Księgarnia, Warszawa 2015
liczba kart do wyrwania: 40

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...