27.04.2015

My little pony. Przyjaźń to magia:) Książka do wygrania!
Dzisiaj prezentuję komiks dla dziewczyn małych i większych:) "Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia" napisany dla fanek Kucyków na podstawie serialu telewizyjnego. Okazał się hitem w USA, zdobył popularność na świecie, jak przyjmie się u nas?

Wyraziste zróżnicowane postaci, ostre charaktery, wartka akcja uwalniania koleżanek, humor ("W tym tygodniu zaplanowałam uroczyste oglądanie komety, ale w ogóle nikt mnie nie słucha. - Co mówiłaś? Nie słuchałam"). Przygody niezwykłej Twilight Sparkle, przebojowej Rainbow Dash, eleganckiej Rarity, pracowitej Applejack, nieśmiałej Fluttershy i nadaktywnej Pinkie Pie w magicznej krainie Equestrii! Razem wyruszają do królowej Chrysalis, by uwolnić Ponyville i uwięzione prawdziwe kucyki. Po drodze czeka na nie mnóstwo przygód, stoczonych walk (z tarantulami, Chupacabrą), dyskusji i konfliktów między sobą (docinki, sprzeczki, kąśliwość, "kiedy nauczysz się, że należy być miłym do czasu, gdy trzeba być niemiłym?"). Podziału, podejmowania decyzji, przeprawy przez Góry Macintosha. Pomimo podziału, znów działają razem, trzymają jeden front, by pokonać zło i uwolnić kucyki.


Trzy dni na uwolnienie swoich bliskich to nie lada wyzwanie. Choć w rezultacie są pewne wygranej, mówią do królowej "Nie możesz wygrać. Mamy miłość po swojej stronie". "Ratowanie przyjaciółek to piękny sentymentalizm", mówi królowa do kucyka, którym pragnie zawładnąć. Dobro ostatecznie zwycięża, wsparcie bliskich daje niezwykłą moc. Przyjaźń ma moc, a miłość zwycięża.

Jeśli chcecie otrzymać ten komiks, piszcie o przyjaźniach i toczonych walkach Waszych i Waszych dzieci. Wylosowana osoba otrzyma ten komiks.

Kolejne tomy serii planowane są na sierpień i listopad 2015 r.

Za udostępnienie książki dziękuję wydawnictwu Egmont.

Mój Kucyk Pony Przyjaźń to magia. Tom 1Mój Kucyk Pony. Przyjaźń to magia
Tom 1
seria wydawnicza: Kucyk Pony Komiks
rysunki Andy Price
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2015
liczba stron: 96

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...