26.03.2015

Masza i Niedźwiedź. Skarbczyk filmowy

 
Wszystkim miłośnikom rosyjskiej bajki o rozbrykanej Maszy i potężnym Niedźwiedziu polecam coś, co z pewnością odciągnie dziecko od samego tylko oglądania bajki, i rozwinie jego inne umiejętności. Wydawnictwo Egmont proponuje zabawę z bohaterami bajki. 
Szereg kolorowych naklejek, zadania z dorysowywaniem elementów, wykreślanki, labirynty, przypisywanie zwierzętom ich cech charakteru, krzyżówki, szukanie szczegółów różniących ilustracje, odszyfrowywanie haseł, wpisywanie nazw miesięcy, rozpoznawanie zawodów po elementach w stroju Maszy, puzzle, pętelki, literkowe rozsypanki, ukryte wyrazy...

A na koniec seria kolorowanek z Maszą, Niedźwiedziem, i ich towarzyszami z lasu, do tego doklejanie pojedynczych elementów, liczenie ich albo łączenie kropek.
Są też odpowiedzi, gdyby komuś brakowało pewności, że wykonał zadanie prawidłowo.

To jest pyszna okazja dla fanów rozbrajającej Maszy i Niedźwiedzia. A na dowód tego, że zadania są wciągające zdradzę tyle, że jednego popołudnia dziecko ogarnięte pasją rozwiązywania łamigłówek jest w stanie wykonać ich przynajmniej kilkanaście:)

Dziękuję wydawnictwu Egmont za sposobność posmakowania tej nowości.

Masza i Niedźwiedź. Skarbczyk filmowy - Opracowanie zbiorowe 
Masza i Niedźwiedź. Skarbczyk filmowy
Egmont, Warszawa 2015
liczba stron: 64+ 4 strony naklejek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...