22.01.2015

Mmmmmm mniam


Państwo Monika i Adam Świerżewscy tworzyli już scenografie do teatrzyków dziecięcych, naklejki na ściany dziecięcych pokojów, projektowali wnętrza, zajmowali się grafiką użytkową. A teraz? Teraz stworzyli niebanalną książeczkę dla maluszków pt. "Mmmmm".

Bobombowa animacja poklatkowa, to prosta, sprytna akcja, charakterystycznie zilustrowana sztuka dla dzieci. Strona po stronie i po półstronie odkrywamy miodowego łasucha, jego słodkie miny, zdobywanie przez niego pokarmu, szalone pszczoły, bzzzz... Przy pomocy tej książeczki można wprowadzać dziecko w świat animacji, jak powstaje ruch dzięki ilustracji (jest łapka w słoiku i nie ma łapki, pusta beczka i pełna beczka miodku, nie ma pszczół i są - cała chmara pszczół!! ratunku).
Ciepło zilustrowane postaci, dużo koloru, energii, słońca, ruchu, smaku. To wszystko specjalnie dla maluszków: pobudza ich radość, kreatywność, dobry nastrój, pogodne patrzenie na świat. Miś jest przeuroczy. 
A więcej ilustracji możecie podpatrzeć tutaj, i jeśli spodoba się Wam ten styl, możecie śmiało urządzać pokój dziecka z naklejkami uroczego misia, albo lisa, pszczół, psa, jeża, itd.

Dziękuję wydawnictwu EneDueRabe za niecodzienne ucztowanie:)

MmmmmMmmmonika i Adam  Świerżewscy
Mmmmm
wydawnictwo EneDueRabe, Gdańsk 2015
liczba stron: 22

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...