17.05.2018

Camping jak z bajki. Toskania


Poznaj rodzinkę, która wybiera się na wakacje we Włoszech. Obowiązkowo jest to camping w cudownej Toskanii. Śledź kolejne rozkładówki, pomysłowych sympatycznych bohaterów, wkradające się niespodzianki, maleńkie szczegóły, poznawaj włoskie słowa, odczytuj emocje bohaterów, obserwuj ich pupili.

Każda strona to dalsze losy przygód mamy, taty, ich dzieci, zwierząt oraz dodatkowych osób, zwierząt, napotkanych miejsc, podczas jazdy i wypoczynku w Toskanii. Niepowtarzalny klimat, gorące słońce, zabawa w parku linowym, wieczorne animacje, pyszności serwowane w restauracji.

Przy okazji "czytania" książki obrazkowej pokaż dziecku, co można policzyć, co wyszukać, kogo i jak naśladować, trop sprytnie ukrywane postaci, rozpoznawaj kolory, ucz dziecko nowych słów i opowiadania historii. Czytaj polecenia z rozkładówek, które skłaniają do uważnej lektury. Ciesz wzrok rozbrykanymi kolorami, bohaterami, radością wakacji i beztrosko spędzanego czasu. Przygotuj swoje dziecko do wakacji, pomóż opowiedzieć to, co je czeka podczas nadchodzącej wyprawy.

Do zamawianej książki na stronie wydawnictwa można otrzymać m.in. przewodnik po campingach Europy, naklejki do zabawy w camping. 

To solidne kartonowe wydanie, z czadową grafiką, dużą ilością zadań do wykonania, przeliczenia, wyszukania. Do oswojenia tematu wyjazdu, może lęku przed nieznanym. Do ćwiczenia spostrzegawczości, koncentracji i pamięci. Do rozwijania marzeń o wyprawie.

 
Camping jak z bajki. Toskania
A. Hajdukiewicz, K. Kozłowska
ilustracje i skład: Sylwia Doli Doliszna
wydawnictwo CampRest, Bielsko-Biała 2018
liczba kartonowych kart: 12

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...