07.02.2018

Puzzle dla najmłodszych ilustrowane przez Macieja Szymanowicza


Relaks i praca małych rączek, rozpoznawanie kształtów, ćwiczenie cierpliwości, spostrzegawczości i wyobraźni podczas dopasowywania elementów. Oto puzzle z dużymi elementami dobrze wykonane i pięknie zilustrowane przez Macieja Szymanowicza.

"Strażacy" to podłużna układanka dla najmłodszych, stawiających pierwsze kroki w dokładaniu kolorowych elementów i mówieniu o nich. Dzielni strażacy, gotowi od akcji, którzy spodobają się i zachęcą chłopców do szukania i dopasowywania kolejnych fragmentów, opowiadania o nich, o pracy strażaków i akcjach ratunkowych. Grube trwałe tekturowe elementy, duże fragmenty, tematyka która wspomaga rozwój mowy, myślenie przyczynowo-skutkowe, pobudza wyobraźnię, doskonali spostrzegawczość i zdolność koncentracji."Plac zabaw" to układanka w kształcie prostokąta, ilustrująca najpopularniejsze zabawy dzieci na placu: zjeżdżalnia, piaskownica, karuzela, rower. Do układania i opowiadania o ulubionych i wyczekiwanych zabawach na świeżym powietrzu, w otoczeniu innych rozbieganych dzieci.
Kolorowe puzzle z wesołą, szczegółowo dopracowaną grafiką Macieja Szymanowicza to pewność kształtowania w dziecku wrażliwości estetycznej poprzez zabawę. To warte uwagi, ładnie wykonane produkty polskie dla najmłodszych.

Puzzle. Układam i opowiadam. Strażacy
ilustracje: Maciej Szymanowicz
wydawca: Kapitan Nauka, 2016
liczba elementów: 10
wiek 2+

 


Puzzle XXL. Plac zabaw 
ilustracje: Maciej Szymanowicz
wydawca: Kapitan Nauka, 2016
liczba elementów: 15
wiek 2+

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...