19.12.2017

Coco: szał kolorów


Zdumiewa i zachwyca kolejna bajka Disneya pt. Coco. I naturalnie wychodzi do niej mnóstwo produktów dla dzieci. O kilku z nich chcę Wam napisać i pokazać, co kryją w środku.

"Naklejkowe mozaiki" to ponad 20 propozycji do wyklejania lub kolorowania. Kawałek po kawałku maleńkie elementy układają się w całość, tworząc wspaniałe kolorowe mozaiki. Jedne skrywają i zaskakują, inne można poznać po konturach. Za każdym razem jest frajda naklejania lub kolorowania według kodu i fantastyczny kolorowy efekt. W sposób krótki i rymowany podawane są polecenia albo hasła zachęcające do działania.

Mozaiki spodobają się każdemu, kto lubi kolorowanie według kodów, naklejkowe szaleństwo i meksykański świat Coco.Coco. Naklejkowe mozaiki
ilustracje: Disney/PIXAR
wydawnictwo AMEET, Łódź 2017
liczba stron: 24+8 stron naklejek

W "Bazgrolniku" można pobazgrolić i to w stylu meksykańskim. Z dużą ilością barw, kwiatów, zawijasów i kości. To poręczny, wygodny w formacie bazgrolnik. Delikatnie ozdobiony bajkowymi ilustracjami. A do bazgrołów znów zachęcają krótkie rymowane zdania, hasła ("od złości strzykają kości", "trochę makijażu, choćby tak dla kamuflażu"). 
Ozdabianie masek, esy floresy na gitarze, układanie kompozycji z kości, zdobienie proporczyków, kolorowanie miasta. I oczywiście naklejki, na wypadek gdyby zabrakło własnych pomysłów na ozdabianie.
Coco. Bazgrolnik nie z tego świata
ilustracje: Disney/PIXAR
wydawnictwo AMEET, Łódź 2017
liczba stron: 48+3 strony naklejek

Na koniec "Całkiem inna kolorowanka". Dlaczego inna? Bo wszystko narysowane jest na czarnym tle. Bardzo delikatne, subtelne i dokładne rysunki wykonane białym kolorem na czarnych arkuszach. Do uzupełniania cienkopisem, kredką czy flamastrem w jaskrawych kolorach. Przepiękne. W klimacie bajki. Ze wszystkimi postaciami z Coco (członkowie rodziny Miquela przedstawieni w drzewie genealogicznym), ze scenami z Krainy Umarłych i ich kościstymi mieszkańcami. Z uroczą babcią, przyjacielem Dante, toczącą się akcją, uściskami, muzyką, ciepłem i pogonią za spełnianiem marzeń.
Coco. Całkiem inna kolorowanka
ilustracje: Disney/PIXAR
wydawnictwo AMEET, Łódź 2017
liczba stron: 64


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...