15.06.2015

Różowe życie

Książka z serii niebezpiecznych: dziecko usłyszy historię i będzie chciało wcielić ją w życie - RÓŻOWE. A jeśli rodzice się nie zgodzą, to na pewno przyjdzie z pomocą dziadek:)

Mała dziewczynka od momentu, kiedy ujrzała na spacerze piękny różowy samochód, marzyła tylko o jednym, by wieść różowe życie księżniczki. Niestety ani ona, ani jej mama nie miały tylu pieniędzy, by zamienić ubrania, pokój, życie w podobne do takich, jakie mają księżniczki. Ale od czego jest wyobraźnia? Można zrealizować Różowy Projekt, zaopatrzyć się w odpowiednie barwniki, tasiemki, użyć maszyny do szycia... Ot, w szybkim tempie, wspólnymi siłami, niskimi nakładami można zmienić życie na bardziej różowe, sprawić, by dziecko było szczęśliwe.

To mądra, niebanalna książka o dziecięcej fascynacji kolorem różowym, sprytnym dziadku i pragnieniu bycia księżniczką, o twórczej sile marzeń, gdy nie można czegoś przeskoczyć. Siła marzeń człowieka bywa przecież zdumiewająca. "Każdy może być księżniczką, mieć różowe życie, nawet wtedy, gdy nie ma niczego w różowym kolorze!"


Okładka książki Różowe życieRóżowe życie
tytuł oryginału: Mitt rosa liv
Amanda Eriksson
wydawnictwo EneDueRabe, 2011
liczba stron: 28

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...