02.12.2019

Kraina lodu II. 24 dni do gwiazdki


A cóż to za pozycja? Oczekiwanie na Boże Narodzenie z bohaterami Krainy Lodu. Codziennie inna niespodzianka, zadanie do wykonania, wypychanka do wypełniania mieszkańcami krainy Arendelle.

Jeśli nie chcesz, by dziecko odliczało grudniowe dni zajadając się czekoladkami, daj mu kalendarz z ulubionymi bohaterami. By mogło dzień po dniu odkrywać jedno okienko i cieszyć się przygotowanymi niespodziankami. Przy okazji poćwiczy rączkę, uzupełni strony naklejkami, rozwiąże zadania w zimowej scenerii. Każdy dzień to jedno okienko i jedno zadanie (sudoku, układanie według kolejności, liczenie, łączenie w pary, uzupełnianie liter, szukanie różnic, labirynty), które w wieku przedszkolnym warto umieć i rozumieć. 

Klasyczne zadania dla dziecka w wieku przedszkolnym w pięknym klimacie Krainy Lodu II. Po wypełnieniu każdego dnia jednego zadania i uzupełnieniu krainy w kolejną figurkę bohatera, 24 grudnia powstanie kraina pełna roześmianych bajkowych bohaterów. Dodatkowo można wykonać kartkę 3D z dużymi postaciami Kristoffa, Olafa i księżniczkami Anną i Elzą.


Kraina lodu II. 24 dni do gwiazdki
wydawnictwo AMEET, Łódź 2019
opakowanie zawiera: kartkę 3D pop-up, wypychanki i naklejanki, książkę 24 s.+8 s.,

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...