30.08.2016

Teczka z prezentem


Dzieciaki lubią naklejki i zabawki dołączane do gazetek i książek z ulubionymi bohaterami bajek. Zarówno chłopcy, jak i dziewczyny lubią ten moment rozpakowywania drobnego prezentu, a potem zabawę i naklejanie brakujących elementów, czytanie.

"Teczki z prezentem" wychodzą naprzeciw tym upodobaniom, serwując zabawkę, wygodny uchwyt, plus spory zestaw naklejek. I o to chodzi, by mały fan kreskówek dostał odrobinę zabawy i zadań.
 
"Tomek i ekspres" to krótkie opowiadanie (do uzupełniania naklejkami) o tym, jak na wyspie Sodor pojawia się Pelagia Szyneczka. Gruby Zawiadowca przydziela zadanie przewiezienia gości na przyjęcie w Grodkowie Tomkowi, silny Gabryś musi mu w tym zadaniu pomóc. W zakończeniu Gruby Zawiadowca podkreśla użyteczność i potrzebę ciuchciaków na wyspie, wyraża wdzięczność i zadowolenie z wypełnionych zadań.
Do teczki dołączona jest ciuchcia Tomek:), jedna z ulubionych bohaterów dziecięcych serii "Tomek i przyjaciele"

Druga teczka to "Oko zniszczenia" z serii Littlest Pet Shop. Pani Twombly rozpaczliwie poszukuje mało popularnego środka do czyszczenia, a sklep zostawia pod opieką Blythe. Panowanie nad porządkiem i zwierzakami nie jest proste, bo zawody o to kto jest piękniejszy, czy kto lepiej tańczy powodują sporo kłopotów. Tylko wspólna mobilizacja zwierząt może uratować to pobojowisko i wywołać uśmiech na twarzy pani Twombly.
Do teczki dołączona jest limitowana brokatowa bohaterka Zoe.

Przyjemnej zabawy:)

Littlest Pet Shop. Oko zniszczenia
Adrianna Zabrzewska
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2016
liczba stron: 24
zabawka z brokatem w limitowanej serii + 32 naklejki
 Tomek i ekspres
Emily Stead
ilustracje: Hit Entertainment Plc.
wydawnictwo Egmont, Warszawa 2016
liczba stron: 24
zabawka Tomek + 52 naklejki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...