16.03.2016

Lego Nexo Knights. Księga Potworów - do wzięcia!

Zaserwowalibyście swoim dzieciom taką oto książkę? Jest potworzaście straszna, zgryźliwa, a dotyczy ulubionych figurek lego. Fanów lego nie brakuje, więc odbiorców tej książki pewnie też. Wprowadza w świat Knightonu, w którym miesza się magia, zło, średniowieczny futurystyczny klimat. Rycerze lego i potwory przedstawione są z humorem, uszczypliwością.

Księga potworów nakazuje usiąść wygodnie, czytać i uczyć się od niej:) Napisała sama siebie, a więziona była przez długie lata w bibliotece czarodzieja, specjalnym polu siłowym ze względu na to, że jest niebezpieczna. Dzięki błaznowi Jestro wydostała się stamtąd i marzy o podbiciu królestwa i zemście przeciw Merlokowi. A robi to sukcesywnie z każdym uwolnionym potworem lego i pożarciem kolejnej księgi. Nie jest łatwo, bo po przeciwnej stronie stoją rycerze NEXO Knights. Są waleczni, dzielni, silni, potrafią spuścić niezły łomot potworom, są lojalni i bardzo dobrzy w swoim fachu...:) Potwory są różnorodne: Generał Magmar najbardziej lubi gotować, Próchniak wspomina, jak to drzewiej bywało, a Burnzie jest mistrzem w kategorii niemycia zębów. Siły nie są więc wyrównane. Są jeszcze pojazdy, które niszczą wioski, chętnie zajmują królestwa.

To książka dla chłopców w wieku szkolnym, fanów NEXO Knights, którzy wychwycą dowcip, zafascynują się akcją, walką, ścieraniem dwóch światów, futuryzmem i nieoczywistością. Oprócz figurek z serii Lego Nexo Knights znajdą tu mroczne królestwo, potworne maszyny, moce, które zdumiewają, humor (potwory, które lubią śpiew, gotowanie, udział w programach telewizyjnych). 

Jeśli lubicie walki, lego, rycerzy, piszcie, książka trafi do jednej wybranej osoby.

Lego Nexo Knights. Księga Potworów
John Derevlany, Mark Hoffmeier
wydawnictwo Ameet Sp. z o.o., Łódź 2016
liczba stron: 96 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...